NASZE MARKI

Nasza firma

Jeżeli macie Państwo inwestycję na ograniczonych powierzchniach placu budowy (centrum miasta) jesteśmy wstanie dla Państwa zorganizować dostawy na ściśle określony czas i miejsce.

Zapewniamy szybką i profesjonalną dostawy wskazane na określony termin i inwestycje oraz cały czas prowadzimy nadzór nad terminowością i kompletnością dostaw.

 

Pracownicy naszej firmy służą doradztwem z branży budowlanej jak i również wiedzą na temat asortymentu i postarają się, aby udzielić wszelkich informacje z zakresu zastosowań i asortymentu.

Każdy klient obsługiwany jest jako indywidualna osoba, aby można było uzgodnić wszystkie szczegóły związane z inwestycją, aby potem Państwo nie tracili zbędnego czasu na dodatkowe ustalenia i telefony.

 

Podczas współpracy z nami możecie Państwo poszerzyć swą fachową wiedzę na temat najnowocześniejszych technologii uczestnicząc w bezpłatnych prezentacjach i szkoleniach organizowanych wspólnie z naszymi dostawcami.

Nasi pracownicy udzielą Państwu wszystkich wyczerpujących informacji odnośnie funkcji i zastosowania określonych produktów.

 

Celem zapoznania się z nowymi technologiami oraz umożliwienia rzeczywistej oceny materiałów oraz całych rozwiązań technologicznych stworzyliśmy ekspozycje technologii budowlanych. W razie potrzeby dysponujemy próbkami materiałów oraz wzornikami farb i tynków.