Nasze marki

Nowości

Współpraca

Dla nas sukces to coś więcej niż tylko statystyki.

Wierzymy w długoterminowe relacje biznesowe, które opierają się na wzajemnych celach, etycznych praktykach biznesowych i elastyczności.

Doświadczenie

Od 2002 roku zajmujemy się sprzedażą płytek ceramicznych i kompleksowym wyposażenia łazienek. Obsługujemy inwestycje, współpracujemy z firmami wykonawczymi i architektami. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Orientacja na klienta

Głównym celem naszej firmy Jurko jest pomoc przy wyborze płytek. Pomagamy zaprojektować wymarzoną przez łazienkę. Doradzamy technologię wykonania prac, proponujemy odpowiednie materiały. Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia do klienta i otwartości na wszelkie uwagi.

Brak rutyny

Nasz zespół stale się doszkala. Jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami i ciekawostkami technologicznymi. Nieustannie szukamy nowych inspiracji oraz obserwujemy rynek, aby móc jak najlepiej doradzić naszym klientom.

Doskonały produkt

Nasza historia jest zakorzeniona w niezmiennym zaangażowaniu naszych pracowników, którzy szczerze skupiają się na dostarczaniu klientom doskonałych rozwiązań.