Wystrój naszego mieszkania ma znaczenie. Niesie za sobą emocje, buduje klimat. Wystrojem wnętrza wyrażamy siebie. Chcemy czuć się dobrze w miejscu, które sobie wymarzyliśmy. Czasem wiemy jak będzie wyglądać nasza łazienka zanim jeszcze zbudujemy dom, czasem jednak chcemy przenieść naszą wizję na „kartkę”, aby upewnić się, że nasza idea jest właściwa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, przygotujemy dla Państwa wizualizację łazienki i pomożemy w doborze płytek i wyposażenia.

Przy zakupach na daną łazienkę powyżej 4500,00 zł – wizualizacja łazienki 3D GRATIS. Przed rozpoczęciem prac projektowych pobieramy zaliczkę wysokości  500 zł na każdą z łazienek, zaliczka zostanie rozliczona przy fakturze końcowej, wynikającej ze zbliżonego zestawienia kosztowego zawartego w projekcie.

W wizualizację wpisuje się:

– Propozycja aranżacji z uwzględnieniem wskazówek klienta

 – Trzy poprawki nanoszone przez naszą projektantkę, związanych z pierwszą propozycją (po pół godziny na poprawkę).

Wizualizacje są rysowane w programie Cad Decor, uproszczona Werska Cad Projekt. Do jej stworzenia na początek będziemy potrzebowali dokładnych wymiarów Twojej łazienki (najlepsze są takie zmierzone przez Ciebie, a nie ściągnięte z projektu, aby mieć pewność, że wymiary na pewno będą odpowiednie).