* Twój adres email jest u nas bezpieczny

  TEL AWIV

  Kolekcja Tel Awiv nawiązuje do atmosfery tętniącej życiem śródziemnomorskiej metropolii o niezwykłej historii. Inspiracją do powstania kolekcji było oryginalne, arabskie wzornictwo zdobiące ściany bliskowschodnich zabytków.

  STONE CITY

  Kolekcja Stone City przywołuje wspomnienie kamiennego miasta, przed wiekami wykutego w skale, obecnie przywróconego do życia we współczesnej odsłonie. Kolekcja wpisuje się w modny trend inspiracji teksturami ze świata przyrody i formami geometrycznymi.

  CHEVRON

  Kolekcję Chevron White cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, utrzymanego w ponadczasowej błyszczącej bieli.

  NORWAY SKY

  Kolekcja Norway Sky powstała z inspiracji zorzą polarną, rozświetlającą mroki polarnej nocy. Jasne odcienie Silver i Grey wpisują się w koncepcję rozświetlonego wnętrza w duchu skandynawskim.

  LINUM STONE

  Linum Stone docenią zwolennicy najnowszych trendów, wzbogaconych elementami zakorzenionymi w tradycji. Kolekcja powstała z inspiracji Kamienną Górą – miastem, w którym mieściła się najstarsza przędzalnia w Europie.

  ESAGON

  Esagon Mono to mix pudrowych kolorów, które stanowią tegoroczny hit idealnie pasują do nowoczesnych, pop-artowych wnętrz inspirowanych latami 60. Niewielkie, zróżnicowane kolorystycznie płytki heksagonalne dają nieograniczone możliwości aranżacyjne.