Opoczno-ceramika łazienkowa

admin

  * Twój adres email jest u nas bezpieczny

  METROPOLITAN

  URBAN HARMONY

  STREET FUSION

  SPLENDOUR

  HIGH STREET

  Paradyż dedykowane

  admin

   * Twój adres email jest u nas bezpieczny

   TEL AWIV

   Kolekcja Tel Awiv nawiązuje do atmosfery tętniącej życiem śródziemnomorskiej metropolii o niezwykłej historii. Inspiracją do powstania kolekcji było oryginalne, arabskie wzornictwo zdobiące ściany bliskowschodnich zabytków.

   STONE CITY

   Kolekcja Stone City przywołuje wspomnienie kamiennego miasta, przed wiekami wykutego w skale, obecnie przywróconego do życia we współczesnej odsłonie. Kolekcja wpisuje się w modny trend inspiracji teksturami ze świata przyrody i formami geometrycznymi.

   CHEVRON

   Kolekcję Chevron White cechują subtelność i lekkość, wpisujące się w koncepcję eleganckiego wnętrza, utrzymanego w ponadczasowej błyszczącej bieli.

   NORWAY SKY

   Kolekcja Norway Sky powstała z inspiracji zorzą polarną, rozświetlającą mroki polarnej nocy. Jasne odcienie Silver i Grey wpisują się w koncepcję rozświetlonego wnętrza w duchu skandynawskim.

   LINUM STONE

   Linum Stone docenią zwolennicy najnowszych trendów, wzbogaconych elementami zakorzenionymi w tradycji. Kolekcja powstała z inspiracji Kamienną Górą – miastem, w którym mieściła się najstarsza przędzalnia w Europie.

   ESAGON

   Esagon Mono to mix pudrowych kolorów, które stanowią tegoroczny hit idealnie pasują do nowoczesnych, pop-artowych wnętrz inspirowanych latami 60. Niewielkie, zróżnicowane kolorystycznie płytki heksagonalne dają nieograniczone możliwości aranżacyjne.

   Nowa-Gala Monotec

   admin

   Nietuzinkowy gres barwiony w masie. Szeroka paleta kolorów daje dużo możliwości aranżacyjnych.